اجازه دهید با استفاده از نرم افزار hitois راحت تر

اگر گوشی های هوشمند، شما به راحتی می توانید دسترسی و استفاده از hitois. ما خانواده نرم افزار hitois را معرفی خواهیم کرد که بسیار ساده و آسان است.

شروع از hitois

برای استفاده از hitois ها نیاز به حساب گوگل.


hitois follow

شما می توانید بدون استفاده از ورود به سیستم کاربر مورد علاقه خود را دنبال کنید.

hitois follow

شما می توانید کاربران از فعالیت های hitois و مرور را در فرمت جدول زمانی دنبال کنید.

با دنبال کردن hitois شما می توانید از کاربران hitois بدون ورود به سیستم، حتی اگر شما یک کاربر hitois نیست.

با ضربه زدن به یک پیوند به صفحه غیر از hitois، مرورگر استاندارد فعال است، بنابراین شما می توانید بدون ترک chitois مرور کنید.

البته شما می توانید از آن رایگان استفاده کنید. هیچ صورتحسابی در برنامه نیز وجود ندارد. تمام توابع hitois را می توان با استفاده از فقط hitois استفاده می شود.

 

در Google Play دریافت کنید

hitois view

یک ضربه بزنید تا صفحه کاربر مورد علاقه خود را نمایش دهد.

hitois view

با نمایش hitois، شما می توانید با استفاده از یک ضربه از صفحه اصلی تلفن هوشمند به سایت hitois دسترسی داشته باشید. شما لازم نیست که آدرس را در مرورگر وارد کنید، بوک مارک ها باز کنید یا جستجو کنید.

اگر شما یک صفحه را دوست دارید، می توانید آن را به صفحه اصلی با ضربه زدن بر روی یک دکمه در هر صفحه تنظیم کنید و می توانید با یک ضربه روی هر صفحه به صفحه اصلی بروید.

با ضربه زدن به یک پیوند به صفحه غیر از hitois، مرورگر استاندارد فعال است، بنابراین شما می توانید بدون ترک chitois مرور کنید.

البته شما می توانید رایگان استفاده کنید. هیچ صورتحسابی در برنامه نیز وجود ندارد. تمام توابع hitois را می توان تنها با دیدگاه hitois استفاده می شود.

در Google Play دریافت کنید

hitois edit

شما می توانید با ارسال یک ضربه به پست های پست / مدیریت مقاله دسترسی پیدا کنید.

hitois edit

با ویرایش hitois شما می توانید تابع ارسال با یک شیر از صفحه اصلی گوشی های هوشمند دسترسی داشته باشید. شما لازم نیست که آدرس را در مرورگر وارد کنید، بوک مارک ها باز کنید یا جستجو کنید.

عملکرد ارسالی ویرایش hitois بسیار ساده است، و به طور شهودی از مقالات و مطالب به hitois ارسال. هنگام استفاده از عملکرد می توانید با یک ضربه ضربه بزنید. تمام توابع می توانند بلافاصله از صفحه اصلی دسترسی پیدا کنند.

برای دسترسی به سایت پورتال خود، می توانید روی دکمه نمایه ضربه بزنید تا مرورگر استاندارد را نمایش دهد و سایت را نمایش دهد. این دکمه نمایه هنگام چک کردن مقالات ارسالی بسیار مفید خواهد بود.

* حساب کاربری گوگل برای استفاده از ویرایش hitois مورد نیاز است.

در Google Play دریافت کنید

hitois ها یک سرویس است که شما را به یک هنرمند مشهور است


توابع مختلف از hitois ها

Profile

نام یا نام مستعار، نمایش تصویر، مانند شخصیت و سرگرمی، قادر خواهد بود به ثبت نام خوب است. ضروری نیست، شما می توانید به طوری که به ثبت نام، حتی اگر نام چیزی است که شما نمی خواهید به افشای.برای جزئیات بیشتر، اینجا کلیک کنید.

Music

این یک سرویس است که اجازه می دهد تا شما را به ارسال موسیقی شما تشکیل شده بود. مردم از سراسر جهان می توانید به آهنگ نوشته شده در جریان پخش گوش دهید. البته شما می توانید بررسی کنید.برای جزئیات بیشتر، اینجا کلیک کنید.

Apps

این یک سرویس برنامه گوشی های هوشمند خود را برای تبلیغ است. شما می توانید معرفی فهرست، ارسال قطاری آن، URL فروش ثبت شده و غیره. شما همچنین می توانید یک بررسی را از دیگر کاربران را دریافت کنید.برای جزئیات بیشتر، اینجا کلیک کنید.

Books

این یک سرویس برای ترویج کتاب خود را است. شما می توانید ارسال قبیل خلاصه داستان و فروش URL. شما همچنین می توانید یک بررسی از خوانندگان دریافت کنید.برای جزئیات بیشتر، اینجا کلیک کنید.

Short Stories

این یک سرویس است که اجازه می دهد تا شما را به ارسال یک داستان کوتاه است. شما می توانید در رمان 1000 کاراکتر منتشر می شود. شما همچنین می توانید یک بررسی از خوانندگان دریافت کنید.برای جزئیات بیشتر، اینجا کلیک کنید.

Idea Mall

این یک سرویس که شما ارسال ایده که شما با آمد و قلم مو رنگ کردن این ایده با گرفتن نظر از دیگر کاربران است. و دستیابی به ایده تصفیه شده و اجازه دهید معروف است.برای جزئیات بیشتر، اینجا کلیک کنید.

Communities

این یک تابع ارتباط است. شما می توانید در جوامع خود را، و یا شما همچنین می توانید در جامعه دیگر که دیگر کاربران ساخته شده است شرکت کنند. لطفا در جامعه از شما درخواست.برای جزئیات بیشتر، اینجا کلیک کنید.

Projects

این یک سرویس است که اجازه می دهد تا به شما برای ایجاد یک صفحه وب مانند ویکی است. شما می توانید صفحات شخصی، و صفحات مشترک با کاربران دیگر ایجاد کنید. از آنجا که در برنامه ریزی خود را، آن را پروژه نامگذاری شد.برای جزئیات بیشتر، اینجا کلیک کنید.

Groups

شما می توانید گروه با کاربران متعدد ایجاد کنید. شما می توانید صفحات وب را در گروه خود را ایجاد کنید. علاوه بر این، اطلاعات به روز رسانی وبلاگ از اعضای خواهد شد به بالای صفحه گروه ارسال شده است.برای جزئیات بیشتر، اینجا کلیک کنید.

News Board

شما می توانید یک تخته بولتن شخصی داشته باشد. آن را آسان به پست، تابلو اعلانات ایجاد خواهد شد در صورت ارسال یک عنوان و مقاله است. البته شما می توانید نظرات خود را به هیئت مدیره بولتن دریافت کنید.برای جزئیات بیشتر، اینجا کلیک کنید.

Fan Letter

شما می توانید نامه فن به کاربر بدون ورود به سیستم ارسال می کند. منتشر شده توسط کاربر که نامه فن پاسخ دهد، شما می توانید ارتباطات را دریافت کرده است.برای جزئیات بیشتر، اینجا کلیک کنید.

Translate

شما می توانید یک به یک مقاله ترجمه شده متفاوت است. ترجمه توانید به هر کسی ارسال می شود، شما می توانید دوباره تحویل مقالات مورد علاقه خود را مانند بازتوییت.برای جزئیات بیشتر، اینجا کلیک کنید.

Blog

شما همچنین می توانید وبلاگ به عنوان یک تابع تک استفاده کنید. استفاده ساده است، اگر شما در پست یک عنوان و متن مقاله، یک وبلاگ ایجاد شده است. دسته تنظیم همچنین می توانید ساده باشد، و آن را آسان برای استفاده.برای جزئیات بیشتر، اینجا کلیک کنید.

Recent State

شما می توانید حالت به راحتی اخیر از هر صفحه از سایت شما صدای جیر جیر. هیچ محدودیتی شخصیت وجود دارد. شما همچنین می توانید نظرات خود را به دولت های اخیر است.برای جزئیات بیشتر، اینجا کلیک کنید.

Web Site

اگر شما وب سایت ها و وبلاگ ها در علاوه بر این به hitois، ممکن است به ثبت نام URL صفحه بالا در hitois، شما می توانید به سایت معرفی می کنند. اگر شما در حال توزیع خوراک RSS در وبلاگ، hitois ها به طور خودکار نشان می دهد آخرین مقالات.برای جزئیات بیشتر، اینجا کلیک کنید.

Biography

شما می توانید زندگینامه تعاملی ایجاد کنید. در این دستور آسان است، وقتی که یک تصویر مربوط به سال ها و حوادث، حوادث، تغییر تصویر پس زمینه به تناسب پیمایش صفحه.برای جزئیات بیشتر، اینجا کلیک کنید.

Portraits

شما می توانید یک صفحه پرتره ایجاد کنید. این دستور بسیار ساده است، شما فقط عکس آپلود کنید. برای کسانی که با هدف بیکار و هنرمندان، آن را یکی از ویژگی های توصیه شده است.برای جزئیات بیشتر، اینجا کلیک کنید.

Gallery

این یک سرویس است که می تواند تصاویر مانند تصاویر یا عکس های گرفته شده توسط خود را در معرض است. فقط تصاویر را آپلود کنید، شما می توانید یک صفحه گالری زیبا ایجاد کنید.برای جزئیات بیشتر، اینجا کلیک کنید.

Album

شما می توانید این آلبوم است که به صفحه hitois ها به آلبوم وب گوگل ثبت نام کرده اند را مشاهده کنید. راه اندازی ساده است، شما فقط در تابع آلبوم تبدیل شود.برای جزئیات بیشتر، اینجا کلیک کنید.

Fashion

این یک سرویس لاف زدن مد روز است. این یک تابع ساده است که تنها عکس ها، مانند غرور محصولات مد آپلود است.برای جزئیات بیشتر، اینجا کلیک کنید.

Favorites

این یک سرویس است که شما می توانید این اطلاعات را ارسال، مانند سایت ها و فیلم های مورد علاقه خود را است. شما می توانید انواع از مورد علاقه ثبت نام کنید. مورد علاقه آسان به درک رویکرد مردم به مورد علاقه خود را است.برای جزئیات بیشتر، اینجا کلیک کنید.

Friends

همانطور که از SNS، آن را قادر به برقراری ارتباط در کاربران دیگر خواهد بود. هنگامی که آن را به دوستان می آید، آن را قادر به سرعت می دانم پست از فرد خواهد بود.برای جزئیات بیشتر، اینجا کلیک کنید.

My Youtube

به سادگی یک کد ساده را وارد کنید، شما قادر خواهید بود به لیست پخش خود را در hitois خواهد بود. شما می توانید به مردم در ساده ترین راه سلیقه شما.برای جزئیات بیشتر، اینجا کلیک کنید.

SNS

فقط یک روش ساده، آن را قادر به کار با فیس بوک و توییتر خواهد بود. مقاله ای که در hitois نوشته شده بود خواهد شد به فیس بوک و توییتر شده است.برای جزئیات بیشتر، اینجا کلیک کنید.

Ad

این سرویس توزیع تبلیغاتی جدید است که به شما اجازه می دهد تا تبلیغات خود را در سایت پورتال کاربران hitois ایجاد کنید.برای جزئیات بیشتر، اینجا کلیک کنید.

Wallet

این یک کیسه وب است که در یک سکه کوچکی قرار می گیرد که از "تبلیغ hitois" و غیره سپرده شده است. ما می توانیم سپرده / عقب نشینی مانند یک کلاه وب را انجام دهیم.برای جزئیات بیشتر، اینجا کلیک کنید.

لطفا به hitois اهدا کنید

hitois توسط اهدا همه افراد اداره می شود.
>جزئیات اینجا هستند