به راحتی یک وبلاگ بسازید و آن را منتشر کنید

ارسال شده توسط یک مقاله، شما می توانید بلافاصله راه اندازی یک وبلاگ. هیچ تنظیم زمان و تلاش وجود دارد.

شروع از hitois

برای استفاده از hitois ها نیاز به حساب گوگل.


این است که به سادگی ارسال شده توسط یک مقاله

blog page

مجموعه ای از عنوان دست و پا گیر و معرفی بیانیه مورد نیاز است. ارسال شده توسط یک مقاله، وبلاگ در سایت خود را ایجاد شده است. طراحی شده است که یکنواختی با صفحات دیگر، آن را دارای پشتیبانی کامل نیز به گوشی های هوشمند.

ارسال مقاله ساده است، شما می توانید به این معنا مانند ورد ارسال کنید. شما می توانید مقاله را به دسته با ایجاد یک دسته که شما خودتان را دوست تقسیم می شوند. شما همچنین می توانید یک مقاله به دسته های مختلف طبقه بندی.

آر اس اس خوردها هم هیچ تنظیمات نیاز است. هنگامی که شما یک مقاله، RSS تحویل خوراک آغاز خواهد شد.

وبلاگ یکی از ویژگی های مرکزی hitois ها است. کسانی که در حال حاضر یک وبلاگ شروع، لطفا با استفاده از وبلاگ از hitois ها.


hitois یک سرویس است که سایت شخصی شما را ایجاد می کند.

وبلاگ یکی از مطالب سایت پورتال شماست. طرفداران شما نیز ممکن است در وضعیت طبیعی زندگی شما علاقه مند شوند. برای طرفداران شما که می خواهند چیزهای مختلفی را بدانند، سایت پورتال شما می تواند اطلاعات مختلفی را ارائه دهد.

شخصی که هنوز شما را نمی شناسد ممکن است سایت پورتال خود را پیدا کرده و وبلاگ شما را مرور کند. آنها درخواست تجدید نظر خود را در آنجا می بینند و ممکن است جنبه های مختلف خود را از طریق سایت پورتال روبرو کنند.

با داشتن سایت پورتال خود، طرفداران آینده که شما را نمیشناسند، تبدیل به یک کاتالیزور برای شناختن شما خواهند شد.

آیا شما قبلا با سایر سرویس ها و غیره استفاده کرده اید؟ اطلاعیه در سایت پورتال شما ارسال خواهد شد که شما یک پست وبلاگ را به سرویس های دیگر ارسال کردید. فعالیت در خدمات خارجی نیز در سایت پورتال شما منعکس شده است.

سایت پورتال فعالیت هایی را که در سرویس ها و سایت های مختلف انجام می دهید، جمع آوری می کند. این مقدار پراکنده شما را در یک جمع می کند.

در اینجا صفحهی برتر hitois است.

لطفا به hitois اهدا کنید

hitois توسط اهدا همه افراد اداره می شود.
>جزئیات اینجا هستند