تبلیغات یک کتاب را که نوشتید تبلیغ کنید

در hitois، شما می توانید کتاب خود را به جهان تبلیغ.

شروع از hitois

برای استفاده از hitois ها نیاز به حساب گوگل.


شما دریافت می کنید می دانم که مردم بیشتر کتاب خود را

books

از hitois است که توانایی برای تبلیغ کتاب خود را.
با توجه به گسترش از کتاب های الکترونیکی، مانع به انتشار یک کتاب کم شده است.

بسیاری از کتاب در یک مقدار زیادی از کتاب به خاک سپرده شد، هرگز به دیدن نور از روز است. و یا حتی کتاب خود را، در یک مقدار زیادی از کتاب به خاک سپرده شد؟

در حال حاضر آن حس مشترک برای ترویج کتاب است.
با این حال، به سادگی انجام باید فقط خوب کار کنند برای ایجاد یک صفحه صفحه برای تبلیغ کتاب است؟

حالا که مقدار زیادی از کتاب در اطراف خارج، نویسنده و اطلاعات از کتاب، از قبیل نوشتن حفظ حریم خصوصی، اطلاعات مربوط به کتاب است که تاثیر زیادی بر روی تعدادی از کتاب های اشتراک.

برای اولین بار، از آنها بخواهید می دانم که شما نویسنده هستند. از آنها بخواهید همچنین می دانیم که روند نوشتن این کتاب است. به این ترتیب، بسیاری از مردم را حفظ خواهد کرد شما یک تاثیر مطلوب در کتاب خود.

در hitois، نه تنها کتاب تبلیغات، وبلاگ ها و اطلاعیه ها تابلو اعلانات، با ترکیبی از جمله کارکرد پروژه، ما قادر به رسیدن به دانستن بیشتر در مورد شما و کتاب خود را.

اول از همه، اجازه دهید از طرفداران شما و کتاب خود را افزایش می دهد


hitois یک سرویس است که سایت شخصی شما را ایجاد می کند.

این کتاب به عنوان یک محتوای سایت پورتال محسوب می شود. طرفداران شما ممکن است نه تنها در کتاب ها، بلکه در نحوه زندگی شما زندگی کنند. برای طرفداران شما که می خواهند چیزهای مختلفی را بدانند، سایت پورتال شما می تواند اطلاعات مختلفی را ارائه دهد.

شخصی که هنوز شما را نمیشناسد ممکن است سایت پورتال شما را پیدا کند و کتابهایتان را خریداری کند. آنها درخواست تجدید نظر خود را در آنجا می بینند و ممکن است جنبه های مختلف خود را از طریق سایت پورتال روبرو کنند.

با داشتن سایت پورتال خود، طرفداران آینده که شما را نمیشناسند، تبدیل به یک کاتالیزور برای شناختن شما خواهند شد.

آیا شما رمان خود را در "تبدیل شدن به یک رمان" ارسال کرده اید؟ توجه داشته باشید در سایت پورتال خود که شما یک رمان ارسال کرده اید به «تبدیل شدن به یک رمان نویس» ارسال می شود. فعالیت در خدمات خارجی نیز در سایت پورتال شما منعکس شده است.

سایت پورتال فعالیت هایی را که در سرویس ها و سایت های مختلف انجام می دهید، جمع آوری می کند. این مقدار پراکنده شما را در یک جمع می کند.

اکنون یک کتاب پیدا کنید

در اینجا صفحهی برتر hitois است.

لطفا به hitois اهدا کنید

hitois توسط اهدا همه افراد اداره می شود.
>جزئیات اینجا هستند