صفحه نمایه خود را ایجاد کنید و درخواست تجدیدنظر کنید

در hitois، شما می توانید خواص خود را در انواع پروفیل های نمایندگی کند.

شروع از hitois

برای استفاده از hitois ها نیاز به حساب گوگل.


ما به شما اجازه می دانید، در جهان

user profile page

شما می توانید انواع اطلاعات پروفایل به hitois ارسال. از اطلاعات اولیه از قبیل نام، مشتریان، شعار، زندگینامه، ترجیحات، سرگرمی، رشته تخصصی، به اطلاعات دقیق، از جمله به عنوان حرفه ای، شما می توانید به راحتی ثبت نام کنید.

البته، شما لازم نیست که به انتشار تمام اطلاعات شخصی. اطلاعات پروفایل hitois ها، که همه موارد هیچ گونه ثبت نام بوده است. اطلاعاتی که شما نمی خواهید به انتشار تنها خوب است اگر آن ثبت نشده است.

hitois ها اختصاص به نام واقعی گیر کرده است. این کار حتی یک نام مستعار مهم نیست، شما می توانید انجام دهید که شما ممکن است از نام واقعی و نام مستعار ثبت نام کنید. در این مورد، دامنه از سایت شما است باشد نام.

با استفاده از API مشخصات، مشخصات که به hitois ثبت شده است، شما به راحتی می توانید نوشته شده مشخصات مشابه به سایت های دیگر خود را. شما می توانید مدیریت مرکزی مشخصات در hitois.

API Profile را می توان به سادگی با کپی و چسباندن کد جاوا اسکریپت نمایش داده شده در صفحه API کاربر به راحتی استفاده کنید.

علاوه بر این، شما همچنین می توانید یک پروفایل برای وردپرس ایجاد کنید. برای کسانی که می خواهند به منظور کار در یافتن منابع ابر، آن را از ویژگی های مناسب است.

ما یک صفحه نمونه آماده کرده ایم، به مراجعه کنید.
نمونه صفحه


hitois یک سرویس است که سایت شخصی شما را ایجاد می کند.

پروفایل اصلی اطلاعات شخصی سایت پورتال است. افرادی که فعالیت های خود را می دانند و به سایت پورتال شما دسترسی دارند نیز در نمایه شما علاقه مند هستند. نخستین انتشار یک نمایه جامع، یک میانبر برای موفقیت سایت پورتال است.

همچنین برخی از افراد به نمایه شما علاقه مند هستند و از سایت پورتال خود بازدید می کنند. این نیز فرصتی برای یادگیری در مورد کار شما ارسال شده در آن سایت پورتال و فعالیت در سایر خدمات خواهد بود.

این واقعیت که اطلاعات پروفایل شخصی شما در سایت پورتال خود شما بسته بندی شده است، نقش مهمی برای افزایش طرفداران شما دارد.

همچنین، نمایه همچنین برای پیدا کردن کار شما مفید خواهد بود. افراد ممکن است با فعالیتهای شما موافقت کنند، نمایه شما را ببینند و بخواهند با شما کار کنند. فردی که درخواست کار می کند ممکن است ظاهر شود

با داشتن مشخصات غنی، می توانیم به شما اطمینان دهیم و ارزش خود را قدردانی کنیم.

در اینجا صفحهی برتر hitois است.

لطفا به hitois اهدا کنید

hitois توسط اهدا همه افراد اداره می شود.
>جزئیات اینجا هستند