محتویات خود را به جهان با ترجمه انسانی توزیع کنید

در hitois، هر کسی می تواند پست خود را در ترجمه مجدد.

شروع از hitois

برای استفاده از hitois ها نیاز به حساب گوگل.


هر کس که کاربر hitois می توانید ترجمه ارسال

translate

اگر کاربر hitois، آنها می توانند ترجمه به مقالات که خودتان یا سایر کاربران ارسال شده است ارسال کنید. اگر شما پیدا کردن یک مقاله های مورد علاقه، توسط شما را به زبان های دیگر ترجمه، شما می توانید مقاله بیشتر به جهان گسترش یافته است.

تابع ترجمه شبیه به برگزیده در توییتر است. با ترجمه، ممکن است برای به اشتراک گذاشتن مقاله را به مردم دیگر مناطق زبانی.

زبان است که می تواند در پست 18 زبان می باشد. ژاپنی، انگلیسی، عربی، آلمانی، یونانی، اسپانیایی، فارسی، فرانسوی، هندی، اندونزیایی، ایتالیایی، کره ای، مالزیایی، هلندی، پرتغالی، روسی، تایلندی، چینی و.

hitois ها سازگار با 18 زبان، تبدیل شده است به عنوان زبان به طور خودکار با توجه به محیط بیننده را روشن باشد. به عنوان مثال، زمانی که یک فرد از کشورهای انگلیسی زبان برای دسترسی به فایل index.html، به طور خودکار به صفحه نمایش انگلیسی که index.html.en سوئیچ. اگر با ترجمه انگلیسی، و همچنین منوها، و غیره، از آن خواهد شد محتوای به زبان انگلیسی نیز نمایش داده شود.


hitois یک سرویس است که سایت شخصی شما را ایجاد می کند.

هنگامی که یک ترجمه ارسال می کنید، نام شما به لیست سابقه ترجمه افزوده خواهد شد. اگر به عنوان مترجم عالی هستید، مهارت ترجمه شما در سایت پورتال شما جذاب خواهد بود.

شخصی که هنوز شما را نمیشناسد ممکن است سایت پورتال شما را پیدا کند و ترجمه شما را مرور کند. آنها درخواست تجدید نظر خود را در آنجا می بینند و ممکن است جنبه های مختلف خود را از طریق سایت پورتال روبرو کنند.

با داشتن سایت پورتال خود، طرفداران آینده که شما را نمیشناسند، تبدیل به یک کاتالیزور برای شناختن شما خواهند شد.

در اینجا صفحهی برتر hitois است.

لطفا به hitois اهدا کنید

hitois توسط اهدا همه افراد اداره می شود.
>جزئیات اینجا هستند