بیایید یک سایت پورتال شخصی شخصی ایجاد کنیم

با hitois شما به راحتی می توانید سایت پورتال خود را ایجاد کنید

شروع از hitois

برای استفاده از hitois ها نیاز به حساب گوگل.


چرا به یک سایت پورتال شخصی نیاز دارم؟

در سال های اخیر، افراد برای تولید علامت های تجاری خود مهم هستند. رقاصان و ورزشکاران بارها برای افزایش طرفداران با تیراندازی فیلم ها و انتشار آنها در یوتیوب و نمایش مشخصات عمومی. با ارائه مقالات به SNS های مختلف، وبلاگ ها، محتویات ارسال سایت و جذاب کردن خود به جهان، شما می توانید خود را به عنوان نام تجاری خود، شغل های جدید، کمک گرفتن، کسب کار جدید تبدیل شوید.

خدماتی که می توانند مطالب خود را ارسال کنند سال به سال افزایش می یابند، اما از آنجایی که محتوای خود را به هر یک از آنها ارسال کردید، ارزش شخصی در بین سرویس های مختلف توزیع شده است. اگر ما می توانیم مقادیر توزیع شده را بسازیم و یک شبکه بسازیم، ارزش فرد افزایش می یابد. برای ساختن این شبکه، سایت پورتال خود هسته مورد نیاز است.

سایت پورتال به معنای ورود به وب است. در هنگام دسترسی به وب سایت یک سایت ضروری است. اگر سایت پورتال عمومی خود را به عنوان ورودی به وب سایت های مختلف که اطلاعات خود را توزیع می کنند تهیه کنید، افرادی که می خواهند بدانند شما می توانید به تمام اطلاعات خود دسترسی داشته باشید.


چه چیزی از SNS متفاوت است؟

hitois همچنین می تواند به عنوان SNS استفاده شود، اما SNS نیست. این رسانه ای است که شامل عملکرد SNS می شود.

از آنجا که SNS یک ابزار ارتباطی است، محتوا اساسا مکالمه است. مکالمه در گذشته با گذشت زمان جریان دارد. در یک فرمت به نام جریان جریان، آدرس در محتوا وجود ندارد، آن را به طور پیوسته در گذشته جریان می یابد، بنابراین آن را به موتور جستجوی ضربه نیست.

hitois یک ابزار ارتباطی نیست. hitois رسانه ای است که محتوا را به جهان برای مدت زمان طولانی ارائه می دهد. البته شما همچنین می توانید ارتباط برقرار کنید، اما از آنجا که hitois بر روی ارائه پیام و محتوا به طور گسترده ای تمرکز می کند، آدرس در محتوا وجود دارد، آن را بیشتر و بیشتر (نوع سهام) تجمع می یابد، بازدید موتور جستجو.

یک سال قبل SNS هرگز به محتوا دسترسی پیدا نمی کند، اما هیتوسی ها یا یک سال قبل یا دو سال قبل یا بیشتر به محتوای دسترسی دارند.

قهرمان مکالمه هر بار تغییر می کند، اما شما همیشه قهرمان خود در سایت پورتال خود هستید. و همه مردم اطراف شما طرفدار شما هستند.


Self Portal Site Builder (SPSB)

Self Portal Site Builer

hitois ها است SNS است. آن است که "خود پورتال سایت ساز (SPSB)" که می توانید به سایت پورتال خود را ایجاد کنید.

شما می توانید یک سایت است که ارسال اطلاعات مختلف خود را در زیر دامنه خود را ساخت. سایت خود را فقط اطلاعات شما ارسال شده نیست، آن را نیز در خدمت به عنوان دروازه ورود به سایت ها و خدمات دیگر، آن است که دقیقا سایت پورتال.

سازنده خود سایت پورتال یک سرویس کاملا جدید است که پیش از این هرگز وجود داشته است. چنین خدمات علاوه بر hitois ها وجود دارد.

شرکت در میتوز است به استفاده از یک وب سرویس کاملا جدید است. لطفا SPSB تجربه است که در جاهای دیگر است.

دسترسی به سایت کاربر در حال حاضر


توابع مختلف از hitois ها

Profile

نام یا نام مستعار، نمایش تصویر، مانند شخصیت و سرگرمی، قادر خواهد بود به ثبت نام خوب است. ضروری نیست، شما می توانید به طوری که به ثبت نام، حتی اگر نام چیزی است که شما نمی خواهید به افشای.برای جزئیات بیشتر، اینجا کلیک کنید.

Music

این یک سرویس است که اجازه می دهد تا شما را به ارسال موسیقی شما تشکیل شده بود. مردم از سراسر جهان می توانید به آهنگ نوشته شده در جریان پخش گوش دهید. البته شما می توانید بررسی کنید.برای جزئیات بیشتر، اینجا کلیک کنید.

Apps

این یک سرویس برنامه گوشی های هوشمند خود را برای تبلیغ است. شما می توانید معرفی فهرست، ارسال قطاری آن، URL فروش ثبت شده و غیره. شما همچنین می توانید یک بررسی را از دیگر کاربران را دریافت کنید.برای جزئیات بیشتر، اینجا کلیک کنید.

Books

این یک سرویس برای ترویج کتاب خود را است. شما می توانید ارسال قبیل خلاصه داستان و فروش URL. شما همچنین می توانید یک بررسی از خوانندگان دریافت کنید.برای جزئیات بیشتر، اینجا کلیک کنید.

Short Stories

این یک سرویس است که اجازه می دهد تا شما را به ارسال یک داستان کوتاه است. شما می توانید در رمان 1000 کاراکتر منتشر می شود. شما همچنین می توانید یک بررسی از خوانندگان دریافت کنید.برای جزئیات بیشتر، اینجا کلیک کنید.

Idea Mall

این یک سرویس که شما ارسال ایده که شما با آمد و قلم مو رنگ کردن این ایده با گرفتن نظر از دیگر کاربران است. و دستیابی به ایده تصفیه شده و اجازه دهید معروف است.برای جزئیات بیشتر، اینجا کلیک کنید.

Communities

این یک تابع ارتباط است. شما می توانید در جوامع خود را، و یا شما همچنین می توانید در جامعه دیگر که دیگر کاربران ساخته شده است شرکت کنند. لطفا در جامعه از شما درخواست.برای جزئیات بیشتر، اینجا کلیک کنید.

Projects

این یک سرویس است که اجازه می دهد تا به شما برای ایجاد یک صفحه وب مانند ویکی است. شما می توانید صفحات شخصی، و صفحات مشترک با کاربران دیگر ایجاد کنید. از آنجا که در برنامه ریزی خود را، آن را پروژه نامگذاری شد.برای جزئیات بیشتر، اینجا کلیک کنید.

Groups

شما می توانید گروه با کاربران متعدد ایجاد کنید. شما می توانید صفحات وب را در گروه خود را ایجاد کنید. علاوه بر این، اطلاعات به روز رسانی وبلاگ از اعضای خواهد شد به بالای صفحه گروه ارسال شده است.برای جزئیات بیشتر، اینجا کلیک کنید.

News Board

شما می توانید یک تخته بولتن شخصی داشته باشد. آن را آسان به پست، تابلو اعلانات ایجاد خواهد شد در صورت ارسال یک عنوان و مقاله است. البته شما می توانید نظرات خود را به هیئت مدیره بولتن دریافت کنید.برای جزئیات بیشتر، اینجا کلیک کنید.

Fan Letter

شما می توانید نامه فن به کاربر بدون ورود به سیستم ارسال می کند. منتشر شده توسط کاربر که نامه فن پاسخ دهد، شما می توانید ارتباطات را دریافت کرده است.برای جزئیات بیشتر، اینجا کلیک کنید.

Translate

شما می توانید یک به یک مقاله ترجمه شده متفاوت است. ترجمه توانید به هر کسی ارسال می شود، شما می توانید دوباره تحویل مقالات مورد علاقه خود را مانند بازتوییت.برای جزئیات بیشتر، اینجا کلیک کنید.

Blog

شما همچنین می توانید وبلاگ به عنوان یک تابع تک استفاده کنید. استفاده ساده است، اگر شما در پست یک عنوان و متن مقاله، یک وبلاگ ایجاد شده است. دسته تنظیم همچنین می توانید ساده باشد، و آن را آسان برای استفاده.برای جزئیات بیشتر، اینجا کلیک کنید.

Recent State

شما می توانید حالت به راحتی اخیر از هر صفحه از سایت شما صدای جیر جیر. هیچ محدودیتی شخصیت وجود دارد. شما همچنین می توانید نظرات خود را به دولت های اخیر است.برای جزئیات بیشتر، اینجا کلیک کنید.

Web Site

اگر شما وب سایت ها و وبلاگ ها در علاوه بر این به hitois، ممکن است به ثبت نام URL صفحه بالا در hitois، شما می توانید به سایت معرفی می کنند. اگر شما در حال توزیع خوراک RSS در وبلاگ، hitois ها به طور خودکار نشان می دهد آخرین مقالات.برای جزئیات بیشتر، اینجا کلیک کنید.

Biography

شما می توانید زندگینامه تعاملی ایجاد کنید. در این دستور آسان است، وقتی که یک تصویر مربوط به سال ها و حوادث، حوادث، تغییر تصویر پس زمینه به تناسب پیمایش صفحه.برای جزئیات بیشتر، اینجا کلیک کنید.

Portraits

شما می توانید یک صفحه پرتره ایجاد کنید. این دستور بسیار ساده است، شما فقط عکس آپلود کنید. برای کسانی که با هدف بیکار و هنرمندان، آن را یکی از ویژگی های توصیه شده است.برای جزئیات بیشتر، اینجا کلیک کنید.

Gallery

این یک سرویس است که می تواند تصاویر مانند تصاویر یا عکس های گرفته شده توسط خود را در معرض است. فقط تصاویر را آپلود کنید، شما می توانید یک صفحه گالری زیبا ایجاد کنید.برای جزئیات بیشتر، اینجا کلیک کنید.

Album

شما می توانید این آلبوم است که به صفحه hitois ها به آلبوم وب گوگل ثبت نام کرده اند را مشاهده کنید. راه اندازی ساده است، شما فقط در تابع آلبوم تبدیل شود.برای جزئیات بیشتر، اینجا کلیک کنید.

Fashion

این یک سرویس لاف زدن مد روز است. این یک تابع ساده است که تنها عکس ها، مانند غرور محصولات مد آپلود است.برای جزئیات بیشتر، اینجا کلیک کنید.

Favorites

این یک سرویس است که شما می توانید این اطلاعات را ارسال، مانند سایت ها و فیلم های مورد علاقه خود را است. شما می توانید انواع از مورد علاقه ثبت نام کنید. مورد علاقه آسان به درک رویکرد مردم به مورد علاقه خود را است.برای جزئیات بیشتر، اینجا کلیک کنید.

Friends

همانطور که از SNS، آن را قادر به برقراری ارتباط در کاربران دیگر خواهد بود. هنگامی که آن را به دوستان می آید، آن را قادر به سرعت می دانم پست از فرد خواهد بود.برای جزئیات بیشتر، اینجا کلیک کنید.

My Youtube

به سادگی یک کد ساده را وارد کنید، شما قادر خواهید بود به لیست پخش خود را در hitois خواهد بود. شما می توانید به مردم در ساده ترین راه سلیقه شما.برای جزئیات بیشتر، اینجا کلیک کنید.

SNS

فقط یک روش ساده، آن را قادر به کار با فیس بوک و توییتر خواهد بود. مقاله ای که در hitois نوشته شده بود خواهد شد به فیس بوک و توییتر شده است.برای جزئیات بیشتر، اینجا کلیک کنید.

Ad

این سرویس توزیع تبلیغاتی جدید است که به شما اجازه می دهد تا تبلیغات خود را در سایت پورتال کاربران hitois ایجاد کنید.برای جزئیات بیشتر، اینجا کلیک کنید.

Wallet

این یک کیسه وب است که در یک سکه کوچکی قرار می گیرد که از "تبلیغ hitois" و غیره سپرده شده است. ما می توانیم سپرده / عقب نشینی مانند یک کلاه وب را انجام دهیم.برای جزئیات بیشتر، اینجا کلیک کنید.

twitter
@hitois_net

ما در حال ارائه آخرین مقالات ارسال شده توسط کاربران.

facebook
@hitois.net

ما در حال ارائه آخرین مقالات ارسال شده توسط کاربران.

atom feed

Atom

ما در ارائه خوراک اتم کاربران ارسالی.

اشتراک در

hitois Like Button

فقط با چسباندن یک خط از کد در یک صفحه وب، شما به راحتی می توانید دکمه hitois Like را نمایش دهید.

برای جزئیات بیشتر اینجا کلیک کنید.

همکاری با سایر سایت ها و خدمات

فقط با ثبت نام آدرس بالای صفحه وبلاگ خارجی یا صفحه من از سرویس خارجی با استفاده از «وب سایت»، hitois محتویات ارسال شده به سایت ها و سرویس ها را جمع آوری می کند، آن را به عنوان فعالیت و نمایش توییت به توییتر نمایش می دهد و ارسال به صفحات فیس بوک

مرتبط گسترش طرح های داده

hitois ها اطلاعات منتشر از کاربران و کار می کند به عنوان داده های باز در RDF. RDF می تواند توسط یک دستگاه به عنوان خوانده شده و می تواند به سرور خود را، شما می توانید از سیستم جستجوی خود را ساخت و تجزیه و تحلیل داده ها وارد شده است.

برای جزئیات بیشتر اینجا کلیک کنید.

اجازه دهید با استفاده از نرم افزار hitois راحت تر

hitois follow

hitois follow

این یک برنامه کاربردی است که به کاربران تلفن های هوشمند آسان است و به راحتی می توانید فعالیت ها را در یک فریم جدول زمانی مشاهده کنید. شما می توانید به سایت hitois با یک ضربه از صفحه اصلی تلفن هوشمند دسترسی پیدا کنید.
برای جزئیات بیشتر اینجا کلیک کنید.

hitois view

hitois view

این برنامه ای است که مرورگرهای hitois را بسیار آسان می کند. شما می توانید به سایت hitois با یک ضربه از صفحه اصلی تلفن هوشمند دسترسی پیدا کنید. با دکمه های راحت خانه، شما به راحتی می توانید به سایت از کاربران مورد علاقه خود بروید.
برای جزئیات بیشتر اینجا کلیک کنید.

hitois edit

hitois edit

این برنامه کاربردی است که باعث می شود پست ها و مدیریت مقالات آسان باشد. با دسترسی به عملکرد مدیریت با یک ضربه از صفحه اصلی گوشی های هوشمند، شما به راحتی می توانید مقالات و مطالب را از یک صفحه مدیریت ساده ارسال کنید. دسترسی آسان به صفحه مدیریت با یک ضربه بسیار آسان است.
برای جزئیات بیشتر اینجا کلیک کنید.

kinois

Powered by kinois

hitois توسط kinois طراحی و اجرا می شود.

لطفا به hitois اهدا کنید

hitois توسط اهدا همه افراد اداره می شود.
>جزئیات اینجا هستند